Gegužę Taline vyks regioninis Baltijos šalių urologų susitikimas – Baltic24

Gegužės 24-25 dienomis Taline vyks EAU Baltic24 konferencija. Mokslinėje programoje daugiausia dėmesio bus skiriama ankstyvajai prostatos vėžio diagnostikai, inkstų vėžio gydymui ir kitoms regionui aktualioms urologinėms ligoms.

Europos urologijos mokykla pasiūlys kursą "Inkstų, šlapimo pūslės ir prostatos vėžio gairių atnaujinimas 2024 m., kas pasikeitė?", taip pat naujausias paskaitas, stendinių pranešimų sesijas ir gyvas diskusijas.

Dieną prieš renginį Baltijos šalių rezidentai, kaip ir kasmet, turės galimybę sudalyvauti chirurginių įgūdžių praktiniuose mokymuose.

Baltic24 programa

Registracija

Mokslinių tiriamųjų darbų tezių į Baltijos šalių susitikimą Baltic24 pridavimo paskutinė data 2024 m. balandžio 1 d.

Baltijos šalių susitikimas yra regioninis susitikimas, žinomas dėl aktualaus mokslinio turinio ir bendradarbiavimo tarp Baltijos šalių specialistų. Baltic24 suburia geriausius urologus iš visos Europos dalytis žiniomis apie urologinę praktiką bei tyrimus. Mokslinėje programoje daugiausia dėmesio bus skiriama ankstyvajai prostatos vėžio diagnostikai, inkstų vėžio gydymui ir kitoms regionui aktualioms urologinėms ligoms.

Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką Sutinku Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus