Konferencija „Komplikacijos urologijoje ir ambulatorinė urologija“

Data: 2023 m. spalio 20 d.

Vieta: viešbutis „VICTORIA Hotel Klaipėda“, S. Šimkaus g. 2, LT-92128 Klaipėda

Spalio 20 dieną laukiame Lietuvos urologų draugijos narių Klaipėdoje vyksiančioje konferencijoje „Komplikacijos urologijoje ir ambulatorinė urologija“. Konferencijoje bus apžvelgiami aktualiausi klausimai, iškylantys urologų darbe teikiant pagalbą ambulatorinėje grandyje. Bus pateikti praktiški patarimai apie prostatos vėžio, nevaisingumo ir uždegiminių ligų gydymą. Antroje konferencijos dalyje „Komplikacijos urologijoje“ savo srities patyrę ekspertai pateiks rekomendacijas, kaip strategiškai ir išmaniai elgtis susidūrus su komplikacijomis klinikiniame darbe.


DĖMESIO!

Registracijos pradžia 9.00 val.

Konferencija, skirta LUD nariams.

Konferencija skirta bendrosios praktikos slaugytojams (visos profesinės kvalifikacijos) ir medicinos gydytojams (visos profesinės kvalifikacijos).

8 val. kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai bus išsiųsti registracijos metu nurodytu el. paštu iki spalio 25 d. visiems užsiregistravusiems ir išklausiusiems visą mokslinę programą.

Nario LUD mokestis konferencijos metu grynaisiais pinigais nebus priimamas. Prašome apmokėti pavedimu. Rekvizitai: https://lud.lt/gydytojams

Jei kyla klausimų dėl nario mokėjimo, rašykite el. paštu info@lud.lt

Registracija yra PRIVALOMA.

...
PROGRAMA
pdf 435 KB 2023-10-07