Konferencija "Prostatos biopsijos ir gerybinė prostatos hiperplazija"

Data: 2024 m. kovo 22 d.

Vieta: viešbutis "Vilnius Park Plaza", M. K. Čiurlionio g. 84, Vilnius

Besivystant prostatos vėžio ankstyvos diagnostikos algoritmui ir magnetinio rezonanso tomografija paremtų biopsijų technologijoms, gydytojų specialistų bendruomenei iškyla organizacinių iššūkių, kaip pacientui suteikti geriausią pagalbą sumažinant prostatos vėžio hiperdiagnostikos ir hipergydymo riziką. Konferencijoje bus aptariamos ir gerybinės hiperplazijos minimaliai invazyvaus gydymo privalumai bei iššūkiai.

DĖMESIO!

Registracijos pradžia 9.00 val.

Konferencija skirta gydytojams urologams, gydytojams chirurgams, gydytojams onkologams chemoterapeutams, gydytojams onkologams radioterapeutams, gydytojams radiologams.

Ne LUD nariams konferencijos dalyvio mokestis - 50€

Studentams - 25€

8 val. kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai bus išsiųsti registracijos metu nurodytu el. paštu iki kovo 27 d. visiems užsiregistravusiems ir išklausiusiems visą mokslinę programą.

Nario LUD mokestis konferencijos metu grynaisiais pinigais nebus priimamas. Prašome apmokėti pavedimu. Rekvizitai: https://lud.lt/gydytojams

Jei kyla klausimų dėl nario mokėjimo, rašykite el. paštu info@lud.lt

Registracija yra PRIVALOMA.

...
PROGRAMA
pdf 1 MB 2024-03-22
Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką Sutinku Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus