Kviečiame į mokslinį–praktinį seminarą „3I Kryptys gydant prostatos ir inkstų vėžį“

Kviečiame registruotis į “3I Kryptys gydant prostatos ir inkstų vėžį” konferenciją, kuri įvyks rugsėjo 15 dieną “Courtyard Marriot Vilnius” viešbučio konferencijų centre, adresu Rinktinės g. 3, Vilnius. Mokslinė-praktinė konferencija, skirta multidalykinės komandos, dalyvaujančios Urogenitalinės sistemos navikais sergančių pacientų gydyme.

3iKryptys – edukacinė programa, skatinanti individualizuotą požiūrį į uro-onkologinių pacientų gydymą. Praktinių / klinikinių atvejų prostatymai yra geriausias būdas „3iKryptys“ koncepcijai perteikti, todėl programoje yra numatytos dvi dalys. Pirmoje dalyje išgirsite Europos lyderių, Vokietijos ir Austrijos Profesorių plenarines paskaitas, kurių metu jie nagrinės naujausią mokslinę ir medicininę informaciją apie prostatos ir inkstų vėžio gydymo aktualijas. Antroje dalyje planuojami klinikinių atvejų pristatymai, apimantys multidalykinės komandos pasisakymus ir diskusijas, taip pat užsienio lektorių komentarus.

REGISTRACIJA

Konferencija skirta gydytojams urologams, onkologams chemoterapeutams, onkologams radioterapeutams, radiologams, patologams.

Seminaro dalyviams bus išduodami 4 val. kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.